راهکار مدارس

راهکار مدارس

راهکار ما برای مدارس

حضور و غیاب در مدارس همواره به عنوان یک مسأله اساسی مورد بررسی بوده است اما در مدارس چالش های خاصی برای حضور و غیاب وجود دارد.

  • ورود و خروج همزمان
  • مشکل تعریف اثر انگشت دانش آموزان

بی شک به منطور حل مسأله ورود و خروج همزمان در مدارس باید از دستگاه هایی استفاده کرد که به سرعت و بدون وقفه احراز هویت انجام دهند لذا برای استفاده از دستگاه های کارتی پیشنهاد می گردد و در نظر داشته باشید که کارت حضور و غیاب می تواند به عنوان کارت دانش آموزی نیز مورد استفاده قرار گیرد و در این امر به دانش آموزان احساس تشخیص می دهد و موجبات خوشنودی آنان را فراهم خواهد کرد.

حتما مدل های دستگاه حضور و غیاب را اینجا مطالعه کنید.

به منظور انجام محاسبات مربوط به راهکار حضور و غیاب برای مدارس پیشنهاد می شود از نرم افزارهای تحت وب استفاده گردد و با استفاده از پنل شخصی هر یک ار اولیا دانش آموزان می توانند با ورود به صفحه شخصی خود از تردد فرزند خود آگاه شده همزمان می توانند اعلام مرخصی از مدرسه را نیز از طریق کنسول درخواست  ها ارسال نموده و همچنین با استفاده از کنسول تابلو اعلانات می توان اعلانات عمومی مدرسه را به سادگی معرض دید اولیا قرار داد. به علاوه با تعریف روندهای مناسب می توان هماهنگی های عدم حضور دانش آموز و سرویس مدرسه را نیز پوشش داد.

علاوه بر این با استفاده از کنسول تابلو اعلانات نرم افزار وب می توان اعلانات عمومی مدرسه را به سادگی به اطلاع اولیا دانش آموزان رساند.

با استفاده از کنسول اطلاع رسانی نرم افزار افراد تحت وب می توان تردد های دانش آموزان را از طریق پیام کوتاه (SMS) بره اطلاع والدین رساند. باند جدید جمیع موارد فوق پیشنهادات دستگاه نرم افزار برای مدارس به شرح زیر می باشد:

  • استفاده از دستگاه های V800 کارتی یا دستگاه هایی که علاوه بر مشخصات بایومتریک مجهز به کارت خوان نیز باشند.
  • استفاده از نرم افزارهای تحت وب و کنسول تابلو اعلانات و کنسول اطلاع رسانی.