بخش دسترسی ها دارای امکانات بسیار و جالب توجهی برای کاربران می باشد

از جمله این امکانات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

دستگاه مجاز

یکی از قابلیت هایی که در این بخش از نرم افزار وجود دارد تعریف دستگاه مجاز برای ثبت ورود و خروج افراد است، استفاده از این قابلیت می توان تعریف کرد کارمندان با استفاده از کدام دستگاه تردد های خود را ثبت نمایند.

تعریف کاربران متفاوت

همچنین این امکان تعریف کاربران متفاوت با سطوح دسترسی متفاوت در نرم افزار گنجانده شده است با استفاده از این قابلیت می توان برای هر گروه فردی را به عنوان اپراتور سیستم معرفی نمود و مشخص کرد این فرد چه دسترسی هایی به نرم افزار داشته باشد.

ثبت اطلاعات خودرو

از دیگر امکانات این بخش می توان به ثبت اطلاعات خودروی افراد به منظور کنترل مشخصات خودرو در زمان ورود و خروج اشاره کرد.

منوی غذایی رستوران

در بخش دیگری از نرم افزار می توان اطلاعات مربوط به منوی غذایی رستوران سازمان را درج نمود، تا در زمانی که پرسنل از کلید عملیاتی مربوطه بر روی دستگاه حضور و غیاب ( مدل های V800و Raden)  استفاده نمایند فیش غذای روزانه خود را از پرینتر متصل به دستگاه دریافت نمایند. لازم به یاد آوری است این قابلیت روزانه می باشد و امکان تعریف برنامه غذایی و رزرو غذا برای روزهای دیگر در نرم افزار تحت ویندوز وجود ندارد و برای استفاده از چنین امکانی باید از نرم افزار رزرو غذای تحت وب جهانگستر استفاده نمود.

دیگر امکانات نرم افزار

از جمله دیگر امکانات نرم افزار می توان به قابلیت ارسال اطلاعات تردد افراد از طریق پیام کوتاه به دیگران می باشد، لازم به ذکر است استفاده از این قابلیت منوط به استفاده از کنسول پیامک نرم افزار می باشد و این قابلیت تنها برای آن دسته از مشتریانی که از کنسول ارسال پیامک استفاده می نمایند فعال می باشد. با استفاده از این قابلیت می توان کلیه ترددها و یا تردد های دارای تاخیر و یا غیبت های همه پرسنل و یا برخی را به شماره های متفاوتی از طریق پیام کوتاه ارسال نمود.