کمپین ۲=۱، به معنای شرکت در قرعه کشی جایزه دو آیفون پرومکس، در ازای خرید یک نرم افزار پرومکس است. نرم افزار پرومکس، یک نرم افزار تحت وب جدید است که برای قطع کاغذ بازی در ادارات و سازمان ها و از بین بردن مراجعات حضوری و سوالات عدیده‌ای که در خصوص مرخصی، ماموریت، کسر کار و سایر موضوعات از ادمین حضور غیاب پرسیده می شوند، طراحی شده است.

 

شرایط کمپین

کمپین ۲=۱(خرید نرم افزار پرومکس=قرعه کشی دوگوشی آیفون پرومکس)، شرایط بسیار مناسبی دارد که این شرایط به مناسبت تولد این نرم افزار، برای مشتریان عزیز در مدت کمپین فعال خواهد بود. این شرایط بشرح زیر است:

 • باتوجه به ارتباط نرم افزار پرومکس با نرم افزار جامع تحت ویندوز، همه مشتریان در تعویض سایر نرم افزارها به نرم افزار جامع، به میزان ۸۰ درصد تخفیف دریافت خواهند نمود.
 • مشتریانی که دارای نرم افزار جامع هستند، شامل ۲۰ درصد تخفیف روی خرید نرم افزار پرومکس خواهند شد.
 • تمامی شرکت کنندگان در کمپین، مدت دوماه پشتیبانی رایگان هدیه می گیرند.
 • همچنین کلیه شرکت کنندگان کمین، نرم افزار نمایش فیش حقوقی برای تمام پرسنل را رایگان دریافت خواهند نمود.
 • مشترکینی که دراین کمپین شرکت کنند،۳۰ امتیاز بیشتر از مشترکین معمولی برای باشگاه هواداری، دریافت خواهند کرد.
 • نصب، استقرار و راه اندازی و گزارش گیری این نرم افزار، تماما توسط شرکت انجام شده کاملا رایگان است.
 • نیازی به انجام هیچ تغییری در زیرساختهای مشتری، وجود ندارد.
 • کار با این نرم افزار بسیار ساده است و نیاز به آموزش ندارد. جهت راهنمایی بیشتر، فیلمهای آموزشی در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت.
 • در زمان نصب و استقرار برای بار اول، همه گزارشات توسط جهانگستر انجام خواهد شد و نرم افزار بصورت روشن تحویل خواهد گردید.

 

نرم افزار پرومکس، چیست؟

با استفاده از این نرم افزار کلیه کارکنان می توانند با ورود به پنل کاربری درخواست ماموریت، درخواست مرخصی، درخواست اضافه کار و کلیه درخواستهای خود را به صورت آنلاین ثبت نموده و مدیران و ادمین سیستم پس از مشاهده این درخواست ها، می توانند آنها را تایید نموده و پس از این تایید در کارتابل کارکنان ثبت خواهد شد.

نرم افزار پرو مکس، به گونه ای طراحی شده تا کاغذ بازی، حضور فیزیکی برای ثبت ماموریت مرخصی و درخواست‌های اضافه کار، از میان رفته و کارکنان در هر زمان بتوانند به پنل شخصی خود دسترسی داشته و ترددها و سایر کارکردهای مربوط به خود را مشاهده کنند. آنها قادر خواهند بود تا با استفاده از این نرم افزار به سادگی از هر نقطه ای چه منزل و محل کار، درخواست‌های ماموریت، مرخصی و اضافه کار خود را ثبت کنند. مدیران نیز از هر نقطه‌ای می‌توانند این درخواست‌ها را مشاهده و تایید یا رد کنند.

نرم افزار تحت وب پرومکس، خصوصیات بسیار زیادی دارد اما به برخی از مهمترین آنها اشاره خواهیم نمود.

 • ساده کردن و افزایش راحتی در کار.
 • انجام کلیه امور توسط کارکنان و آزاد شدن زمان اپراتور.
 • کاهش مصرف کاغذ و کاهش پدیده کاغذ بازی.
 • کاهش رفت و آمد های بیجا و جلوگیری از شیوع و انتقال ویروس کرونا.
 • محاسبه راحت تر، ساده تر و دقیق تر حقوق و دستمزد.
 • رفع معضل فراموشی ثبت تردد.

 

این نرم افزار تحت وب به نرم افزار جامع حضور و غیاب، متصل شده و کارکنان خواهند توانست درخواست های ماموریت، مرخصی و اضافه کار خود را از هر نقطه ای از جهان، ثبت کنند. مدیران یا سرپرستان هم این اختیار را دارند که از هر نقطه ای این درخواست ها را ببینند و بررسی کنند.

امکان رویت امکانات و محیط نرم افزار، پیش از خرید وجود دارد.

پس از شروع پاندمی کرونا، شرکت جهان‎گستر به این فکر افتاد تا مسئولیت اجتماعی خود را در خصوص کاهش حضور فیزیکی افراد و کمک به دور کاری آنها، به انجام برساند. هدف این بود تا با این راهکار نو، کارکنان هم هرچه کمتر حضور فیزیکی و هرچه بیشتر درسازمان تاثیر داشته باشند. با استفاده از این نرم افزار، کارکنان سوالات در مورد میزان غیبت ها، اضافه کارها، کسرکارها، ماموریت ها و غیره را از کاربر سیستم نخواهند پرسید. آنها به سادگی به پنل خود مراجعه نموده و در این پنل، تمامی گزارشات مربوط به خود را مشاهده نموده و در صورت نیاز درخواست‌های خود را ثبت می نمایند.

این کمپین به مدت محدود و در دوهفته برگزار شده و جوایز و تخفیفات آن، در همین محدوده زمانی قابل استفاده است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر، با کارشناسان ما تماس بگیرید.

۴۱۳۹۲۰۰۰-۰۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

.