نرم افزار حضور و غیاب تحت وب

نرم افزار حضور و غیاب تحت وب

اگر تا به حال سری به قسمت مقالات سایت زده باشید؛ حتما دیده‌اید که ما در آنجا دستگاه‌های حضور و غیاب و انواع آن را به شما معرفی کردیم و مزیت‌ها و معایبی که هر دستگاه ممکن است برای شرکت شما داشته باشد را به شما معرفی کردیم. همچنین در قسمت معرفی نرم‌افزار حضور غیاب، به شما گفتیم که تهیه‌ی دستگاه حضور و غیاب به تنهایی کافی نیست و مدیر یک سازمان برای کنترل عملکرد کارکنان حتما باید نرم‌افزار حضور و غیاب را روی سیستم خود نصب کند تا بتواند از ویژگی‌های دستگاه خود حداکثر استفاده را به عمل آورد. شما می‌توانید برای مشاهده‌ی مدل‌ها و لیست قیمت‌های دستگاه حضور غیاب جهان گستر پارس به صفحه‌ی اصلی سایت مراجعه کنید.

نرم افزار حضور غیاب تحت وب رایگان

در این مقاله ما تصمیم داریم یکی از پرفروش‌ترین مدل‌های نرم‌افزار حضور و غیاب به نام نرم‌افزار حضور غیاب تحت وب را به شما معرفی کنیم و طرز کار با این محصول را در قالب یک فیلم آموزشی به شما آموزش دهیم.

نرم افزار حضور و غیاب تحت وب رادن حاصل ۲۱ سال تجربه در امر حضور و غیاب و دریافت نیاز های متفاوت و تلاش در جهت برآورده کردن این نیاز ها می باشد، این نرم افزار به منظور برآورده کردن حداکثر نیاز های مشتریان با قابلیت انعطاف بسیار در تنظیمات و پشتیبانی از انواع شیفت ها و ساعت کاری طراحی و تولید شده است.