تابلو اعلانات

افزونه تابلو اعلانات یکی از امکانات نرم افزار رادن است که در حقیقت برای پوشش مسئله اطلاع رسانی در سازمان ایجاد شده است.

این افزونه این قابلیت را به واحد روابط عمومی یا حتی واحد اداری می دهد که اطلاعیه ها و اخباری را که صلاح می دانند به همه کاربران نرم افزار به صورت هم زمان اعلام کنند.

در این افزونه این امکان وجود دارد که شما دسته بندی های مختلفی را تعریف نمایید، به طور مثال دسته بندی هایی مثل اخبار رفاهی، اخبار اجتماعی یا هر آنچه که در سازمان لازم است.

بعد از اینکه دسته بندی های مختلف تعریف می شود، محتوا و اخبار به فراخور هر کدام از این دسته ها قابلیت نوشتن دارند و شما می توانید هر خبر، تصویر یا حتی فایل های ویدیویی را پیوست نموده و این امکان را به کاربران بدهید که این تصاویر و ویدیو ها را تماشا کنند.

به طور مثال می توان تصاویر مربوط به بخشنامه ها و اخبار و مشابه آن را پیوست نموده و در عین حال با توجه به اینکه این افزونه در پنل همه کاربران دیده می شود، کار اطلاع رسانی را انجام داد و تمام اعلانات عمومی و آنچه باید به طور سنتی روی تابلوهای اعلانات در ادارات جای می گرفت، روی این افزونه قابل اجراست و با همین عنوان تابلو اعلانات به عنوان یک افزونه جانبی به نرم افزار رادن قابل افزودن است و کاربران می توانند با پرداخت هزینه از امکانات این افزونه استفاده نمایند.

نکته مهم در رابطه با افزونه تابلو اعلانات این است که به صورت هم زمان برای مدیران و کارمندان نمایش داده می شود و همانند گزینه پیشخوان نیست که کاربران به آن دسترسی نداشته و تنها مدیران اجازه دسترسی داشته باشند.

این افزونه برای همه نمایش داده شده و اگر مدیری دسترسی به پیشخوان داشته باشد، در صفحه اول نرم افزار می تواند ابتدا تابلو اعلانات و در زیر آن داشبورد مدیریتی و اطلاعات گزارشی بی آی را ملاحظه کند.

همان طور که ذکر شد دسته بندی ها در این افزونه قابل تعریف هستند و ایجاد محتوا برای هر دسته بندی نیز قابل انجام است.